Share

Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Działki
Wyszukaj na mapie
Kategoria
Typ oferty
Województwo
Miejscowość / powiat
Dzielnica
Numer oferty
Powierzchnia
od: do:
Deweloper
O nas

Biuro nieruchomości LOFT real estate to firma świadcząca usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Specjalizujemy się w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, apartamentów, loftów, domów i rezydencji, obiektów zabytkowych, działek oraz lokali użytkowych. Dla bardziej wymagających klientów posiadamy w naszej ofercie luksusowe nieruchomości KRAKÓW, apartamenty o podwyższonym standardzie i w prestiżowych lokalizacjach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów skupiamy się nie tylko na obrocie nieruchomościami ale także świadczymy usługi z zakresu doradztwa zarówno na etapie planowania jak i realizacji transakcji.

Naszym klientom gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy pomoc nie tylko w przeprowadzeniu samej transakcji ale także w jej przygotowaniu prawnym oraz finansowym, pomagając w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Celem naszej firmy jest ciągły rozwój i możliwość ekspansji na największe polskie miasta oraz rynki zagraniczne. Możemy to osiągnąć dzięki zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy naszych klientów.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 12913 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S.A.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 12 352 14 18  - 6 dni w tygodniu od godziny 8.00 do 20.00.

Biuro nieruchomości LOFT real estate w to firma świadcząca usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W naszej ofercie znajdą Państwo apartamenty i mieszkania na sprzedaż w Krakowie, rezydencje i domy na sprzedaż małopolskie, obiekty zabytkowe, działki budowlane a także lokale użytkowe na wynajem w centrum Krakowa. Dla bardziej wymagających Klientów posiadamy w naszej ofercie luksusowe nieruchomości w Krakowie i okolicach.

Oferujemy Państwu nieruchomości pod inwestycje - mieszkania lub apartamenty od dewelopera lub z rynku wtórnego. Zajmujemy się także poszukiwaniem indywidualnych, bardziej wyszukanych nieruchomości - kamienic, czy loftów. Specjalizujemy się w domy na sprzedaż Wola Justowska oraz mieszkania Wola Justowska Kraków.

Jesteśmy po to aby spełnić wszelkie Państwa oczekiwania proponując home staging Kraków jako zwiększenie atrakcyjności oferty jak również pomagamy przy wszelkich formalnościach związanych z transakcją przygotowując dokumentacje oraz dobierając atrakcyjną formę finansowania.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura nieruchomości  Kraków -  LOFT real estate.